Kalendář MČ Praha 20 na rok 2012 „Horní Počernice Očima našich dětí“ bude od pondělí 14. listopadu 2011 v prodeji na recepci Chvalského zámku za prodejní cenu 65 Kč.

Citujeme ze slov z úvodu paní starostky Hany Moravcové: „… kalendář na rok 2012 jsme pro vás připravili tak, abyste se sami přesvědčili, jak Horní Počernice vidí naše děti. Barevně, optimisticky a někdy mnohem krásněji, než je skutečnost… A naším cílem na radnici je, abychom realitu co nejvíce přiblížili jejich fantazii…“

Citujeme ze slov z úvodu paní starostky Hany Moravcové: „… kalendář na rok 2012 jsme pro vás připravili tak, abyste se sami přesvědčili, jak Horní Počernice vidí naše děti. Barevně, optimisticky a někdy mnohem krásněji, než je skutečnost… A naším cílem na radnici je, abychom realitu co nejvíce přiblížili jejich fantazii…“

Podívejte se na náhled kalendáře – je plný barev a fantazie, protože tak vidí Horní Počernice naše děti.

Kalendáře lze zakoupit kromě Chvalského zámku i na těchto dalších distribučních místech:

– Pekařství Moravec – obě počernické provozovny

– Restaurace U Pekaře (bowling)

– Trafika Martin Hora – trafiky v Jeřické, Ratibořické a na Náchodské ulici.

– Salon Marton, Chvalkovická 50

– Květinářství Dita Marková, Domkovská ulice