Dračí sluj na zámku aneb pohádková země skřítků Vítězslavy Klimtové

Dračí sluj na zámku aneb pohádková země skřítků Vítězslavy Klimtové

Chvalský zámek zve všechny malé i velké děti, rodiče a příznivce pohádek na výstavu Dračí sluj na zámku aneb Pohádková země skřítků Vítězslavy Klimtové, která bude otevřena do 31. března 2012, denně od 9 do 17 hod. V zámeckém sklepení se od 14. ledna usídlil velký, ale hodný drak, který hlídá pohádkovou zemi skřítků. Uvidíte dračí jeskyni uprostřed lesa a obydlí skřítků zvenčí i zevnitř. Přijďte se podívat, jak žijí skřítci vedle svého dračího souseda a jak se jim vzájemně daří. Drak nemá bohužel žádné jméno, zúčastněte se proto soutěže O nejlepší jméno pro draka na Chvalském zámku a soutěže O kouzelný plamínek víly Ohnivky.

Chvalský zámek zve všechny malé i velké děti, rodiče a příznivce pohádek na výstavu Dračí sluj na zámku aneb Pohádková země skřítků Vítězslavy Klimtové, která bude otevřena do 31. března 2012, denně od 9 do 17 hod. V zámeckém sklepení se od 14. ledna usídlil velký, ale hodný drak, který hlídá pohádkovou zemi skřítků. Uvidíte dračí jeskyni uprostřed lesa a obydlí skřítků zvenčí i zevnitř. Přijďte se podívat, jak žijí skřítci vedle svého dračího souseda a jak se jim vzájemně daří. Drak nemá bohužel žádné jméno. Až do 30. 3. 2012 se můžete zúčastnit soutěže O nejlepší jméno pro draka na Chvalském zámku. 31. 3. 2012 bude vyhlášeno nejlepší jméno pro draka.

Můžete se zůčastnit také soutěže O kouzelný plamínek víly Ohnivky. Na únor bude připravena nová soutěžní otázka, která bude tentokrát ukryta na jiném místě než otázka lednová. Kdo z vás ji objeví jako první? Výherce soutěže O kouzelný plamínek víly Ohnivky za leden uveřejníme v prvním únorovém týdnu na webových stránkách Chvalského zámku a v březnovém Zpravodaji.