Prodejní výstava: Jarmila Švehlová – Obrazy

Prodejní výstava: Jarmila Švehlová – Obrazy

Srdečně zveme na vernisáž prodejní výstavy Jarmily Švehlové: Obrazy, která se koná v úterý 11. prosince v 18 hod. v prodejní galerii Chvalského zámku.

Srdečně zveme na vernisáž prodejní výstavy Jarmily Švehlové: Obrazy, která se koná v úterý 11. prosince v 18 hod. v prodejní galerii Chvalského zámku. Výstava probíhá od 4. 12. 2012 do 20. 1. 2013.

Prodejní výstava obrazů známé herečky a malířky, která působila v řadě významných rolí v Divadle pod Palmovkou a v Karlínském divadle. Známá je i její televizní tvorba, kde od roku 1978 natočila desítky inscenací (Stáří 19, Hra na život, Radosti života, Vánice, Rinaldino, Kverulantka, Plná bílá čára, Náhrdelník, Panenka z vltavské tůně, Což takhle svatba, princi, O Všudybylovi, Paví král atd.). Také rozhlas a hlavně dabing se jí stal jednou ze stěžejních uměleckých činností, jíž se věnuje dodnes.

Od roku 2003 se Jarmila Švehlová intenzivně věnuje malování a od roku 2007 konzultuje svou tvorbu s panem Jiřím Anderle. Ve snaze najít osobitý výraz se nechává inspirovat různými směry, od krajinomalby přes esoteriku až k abstrakci. Velkou inspirací Jarmily Švehlové je také hudba.

pozvanka_svehlova.pdf