Vánoce našich babiček aneb Skříňové betlémy, ozdoby a dárky

Vánoce našich babiček aneb Skříňové betlémy, ozdoby a dárky

Chvalský zámek srdečně zve na tradičně-netradiční vánoční výstavu Vánoce našich babiček aneb Skříňové betlémy, ozdoby a dárky, která bude slavnostně zahájena v sobotu 1. prosince od 15 hodin ve sklepení zámku a potrvá až do 13. ledna 2013.

Chvalský zámek srdečně zve na tradičně-netradiční vánoční výstavu Vánoce našich babiček aneb Skříňové betlémy, ozdoby a dárky, která bude slavnostně zahájena v sobotu 1. prosince od 15 hodin ve sklepení zámku a potrvá až do 13. ledna 2013. Uvidíte skříňové a řezbované betlémy, ozdoby, formičky a dobové dárky ze sbírky Miroslava Smahy, nádherné ozdoby vytvořené panem Jaromírem Juklem z Horních Počernic, keramické betlémy vytvořené Jarmilou Strakovou a obrazy s vánoční tematikou od Aleny Kadavé-Grendisové. To vše provoněné vůní vánočních stromečků a prosycené příjemnou atmosférou.

Na slavnostním zahájení 1. prosince 2012 v 15 hodin bude připravena tvůrčí dílna pro děti připravená RC MUM. Děti také mohou pouštět lodičky ze skořápek ořechů, které přichystal Chvalský zámek.