Pohádková půda ve sklepení zámku

Pohádková půda ve sklepení zámku

Chvalský zámek srdečně zve rodiny s dětmi i širokou veřejnost na výstavu „Pohádková půda ve sklepení zámku“, která probíhá od 6. dubna do 16. června 2013.

Chvalský zámek srdečně zve rodiny s dětmi i širokou veřejnost na výstavu „Pohádková půda ve sklepení zámku“, která probíhá od 6. dubna do 16. června 2013. Uvidíte loutky, filmové dekorace, rekvizity a fotografie z krásného celovečerního filmu pro děti Na půdě aneb Kdo má dnes narozeniny režiséra Jiřího Bárty. Jedná se o kouzelný příběh ze zaprášené půdy, kde odložené hračky svedou nelítostný boj s vládcem Říše Zla, aby zachránily nejen unesenou kamarádku panenku Pomněnku, ale i svůj harmonický domov, a poznaly, jakou sílu má opravdové přátelství.

Všechny loutky, dekorace a příběhy z filmu o pohádkové půdě se nyní nacházejí v tajemném pískovcovém sklepení Chvalského zámku. Pojďte prožít napínavý příběh společně s námi – v rámci výstavy uvidíte i film.

Slavnostní otevření této výstavy proběhne (společně s otevřením výstavy Jak se žilo v Horních Počernicích) v sobotu 13. dubna od 15 hodin. Jste srdečně zváni!