Novoroční běh Horními Počernicemi, 28. ročník

  Výsledky novoročního běhu podle kategorií.

»Fotogalerie

.pad
{
padding-left: 170px;
padding-top: 25px;
font-weight: bold;

}

.tit
{
font-weight: bold;
}

.fotog
{

font-weight: bold;
}

.fotog:hover
{

background-color: #2586d7;
}

<

 
Výsledková listina
»Fotogalerie
MUŽI do 35 let, 6300 m
1. Jan Šůs, TRISKI Horní Počernice 23:23 min.
2. Martin Stehlík, SK Slavia Praha 26:10 min.
3. Martin Hanousek, Turbo Chotěboř 34:13 min.
MUŽI 35 – 50 let, 6300 m
1. Petr Havelka, Vodní stavby Tábor 21:48 min. – celkový vítěz závodu
2. Gareth Davies, Liga 100 21:50 min.
3. Václav Hřích, Horní Počernice 23:41 min.
4. Tomáš Rychecký, NM Smíchov 24:33 min.
5. Pavel Vaněk, Černý Most 25:14 min.
6. Miroslav Pospíšek, Újezd n. Lesy 28:27 min.
7. Luboš Šplíchal, FC Háje 29:26 min.
8. Zdeněk Chmel, Horní Počernice 29:30 min.
9. Jiří Jukl, Horní Počernice 29:45 min.
10. Michal Herzig, Liga 100 32:38 min.
MUŽI 50 – 60 let, 6300 m
1. Jiří Tarant, Praha 10 25:15 min.
2. František Roubík, Čerčany 25:43 min.
3. Vladimír John, Olymp Praha 27:26 min.
4. Václav Krejza, Rentia Praha 34:05 min.
5. Miroslav Horyna, Zahradní město 37:15 min.
MUŽI nad 60 let, 6300 m
1. Jan Dolejš, KP Kokoř. údolím 27:47 min.
2. Vladimír Řápek, AVC Praha 28:38 min.
3. Břetislav Nový, SABZO 30:47 min.
4. Franta Černý, Horní Počernice 32:10 min.
5. František Doleček, Slavoj St. Boleslav 35:42 min.
6. Miloslav Fiedler, MV ČR 44:39 min.
MUŽI Buď fit, 1 okruh – 3 150 m
1.

Vítězslav Král, Sokol Horní Počernice

11:23 min.
2.

Miroslav Fliegl, Kerteam

11:38 min.
3.

Jaromír Doležal, Sabzo

12:25 min.
4.

Petr Štěpánek, Spartak Praha 4

12:55 min.
5.

Karel Cedrych, SABZO

13:20 min.
6.

David Čáp, Olymp Praha

15:22 min.
7.

Karel Galgonek, Lukov

19:05 min.
8.

Jan Rataj, Dukla Praha

19:15 min.
9.

Jan Zikmund, Bering

24:40 min.
Ženy , 3 150 m
1. Martina Němečková, Praha 9 15:11 min.
2. Ivana Svitáková, Olymp Praha 15:48 min.
3. Dana Moudrá, Horní Počernice 17:56 min.
St. dorostenky, 3150 m
1. Jana Čokrtová, TTC Český Brod 14:21 min..
2. Vendula Hříchová, Pražský Olymp 17:07 min.
Ml. dorostenky 3150 m
1. Kateřina Čokrtová, TTC Český Brod 15:12 min.
2. Sylvia Vrbová, Pražský Olymp 17:07 min.
Ml. dorostenci, 3 150 m
1. Martin Šplíchal, FC Háje 11:29 min.
2. Josef Šplíchal, FC Háje 11:42 min.
3. Jakub Chmel, Horní Počernice 16:43 min.
Nejmladší žáctvo – běh na stadionu
1. Dominik Škoda , H. Počernice  

2.

Petr Moudrý, H. Počernice

 

3. Michaela Durdová, Žižkov  
4. Robin Urban, H. Počernice  
5. Martin Kabát, H. Počernice  
6. Matyáš Weber, H. Počernice  
7.

Karolína Neufusová, H. Počernice

 
8. Nikola Neufus, H. Počernice  
9. Šimon Weber, H. Počernice  
10. Matěj Petráň, H. Počernice