Dočasná změna JŘ na školní lince 562

Vážení občané, pro včasné upozornění dětí si Vás dovolujeme informovat, že v souvislosti s uzavírkou části ul. Ve Žlíbku, a to v úseku od křižovatky s ulicí Náchodská a obratištěm BUS Ve Žlíbku, jsme nuceni přistoupit k dočasné změně JŘ na školní lince Pražské integrované dopravy (PID) 562.

Vážení občané,

pro včasné upozornění dětí si Vás dovolujeme informovat, že v souvislosti s uzavírkou části ul. Ve Žlíbku, a to v úseku od křižovatky s ulicí Náchodská a obratištěm BUS Ve Žlíbku, jsme nuceni přistoupit k dočasné změně JŘ na školní lince Pražské integrované dopravy (PID) 562.

Vážení občané,

 pro včasné upozornění dětí si Vás dovolujeme informovat, že v souvislosti s uzavírkou části ul. Ve Žlíbku, a to v úseku od křižovatky s ulicí Náchodská a obratištěm BUS Ve Žlíbku, jsme nuceni přistoupit k dočasné změně JŘ na školní lince Pražské integrované dopravy (PID) 562.  Ranní spoj s odjezdem ze zast. Sídliště Rohožník v 7:00 hod. vyjede o 3 min. dříve (6:57 hod.), odpolední spoj ze zast. Ratibořická zůstává na odjezdu ve své stávající časové poloze (14:05 hod.), opožděny budou pouze příjezdy do zastávek v koncové části trasy.

 Zastávka „Ve Žlíbku“ bude přemístěna z ul. Ve Žlíbku do obratiště BUS (pro oba směry do současné nástupní zast. linky 273), zastávka „Třebešovská“ bude zrušena (týká se i linek 269 a 273). Školní linka zastaví v náhradní zastávce „Komárovská“, která bude přemístěna z ulice Třebešovské do ul. Komárovské.

 

Uzavírka ul. Ve Žlíbku z důvodu rekonstrukce je naplánována v termínu od 5. května 2014 do 26. října 2014.

 

V příloze přikládáme linkový a zastávkový JŘ, k dispozici budou rovněž na stránkách http://portalpid.idos.cz/ nebo http://jrportal.dpp.cz/jrportal/default.aspx v sekci „Školní linky“.

 

562 -linkovy JR

562 – zastavkovy JR

 

S pozdravem

 Vlastimil Janoušek

odbor plánování – oddělení přípravy provozu PID

 ROPID

(Regionální organizátor Pražské integrované dopravy)

Rytířská 10|110 00 Praha 1