10 problémů Horních Počernic

Vážení občané, vytvořili jsme pro Vás anketu, ve které můžete sdělit svůj názor na to co Vás nejvíce trápí. Uvedeny jsou zde problémy, které vyplynuly z diskuse na Veřejném Fóru Zdravé městské části Horní Počernice v pondělí 8. září 2014. Cílem této diskuse i na ní navazující ankety je, dát vám možnost stanovit problémy městské části, které je třeba řešit přednostně. Říci si co je potřeba udělat, aby se vám v naší městské části lépe žilo.

Vážení občané,

vytvořili jsme pro Vás anketu, ve které můžete sdělit svůj názor na to co Vás nejvíce trápí. Uvedeny jsou zde problémy, které vyplynuly z diskuse na Veřejném Fóru Zdravé městské části Horní Počernice v pondělí 8. září 2014. Cílem této diskuse i na ní navazující ankety je, dát vám možnost stanovit problémy městské části, které je třeba řešit přednostně. Říci si co je potřeba udělat, aby se vám v naší městské části lépe žilo.

Vážení občané,

vytvořili jsme pro Vás anketu, ve které můžete sdělit svůj názor na to co Vás nejvíce trápí. Uvedeny jsou zde problémy, které vyplynuly z diskuse na Veřejném Fóru Zdravé městské části Horní Počernice v pondělí 8. září 2014. Cílem této diskuse i na ní navazující ankety je, dát vám možnost stanovit problémy městské části, které je třeba řešit přednostně. Říci si co je potřeba udělat, aby se vám v naší městské části lépe žilo.

 

Prosíme, vyberte problémy, které považujete za nejvýznamnější a které by dle vašeho názoru měly mít v řešení přednost před ostatními. Jsou zde dvě ankety a v každé z nich vyberte pouze jeden pro Vás největší problém, nevybírejte oba stejné (ale ten co je na prvním a druhém místě). Hlasovat můžete do 12.10.2014.

 

Seznam prioritních návrhů vzešlých z Veřejného fóra Zdravé městské části Horní Počernice.

Náměty nejsou řazeny podle důležitosti, ale abecedně  – o pořadí rozhodne váš hlas.

V anketě je možné hlasovat pouze do 12.10.2014 (včetně).

{wswAnketa:12} {wswAnketa:13}