Výstava Odysseova dobrodružství aneb Staň se hrdinou: od 17. 1. do 5. 4. 2015

Interaktivní výstava Odysseova dobrodružství se koná od 17. 1. do 5. 4. 2015 na Chvalském zámku a umožní vám zažít na vlastní kůži dobrodružství, jimiž prošel hrdina Odysseus na své pouti z trojské války domů.

Interaktivní výstava Odysseova dobrodružství se koná od 17. 1. do 5. 4. 2015 na Chvalském zámku a umožní vám zažít na vlastní kůži dobrodružství, jimiž prošel hrdina Odysseus na své pouti z trojské války domů.

Interaktivní výstava Odysseova dobrodružství se koná od 17. 1. do 5. 4. 2015 na Chvalském zámku a umožní vám zažít na vlastní kůži dobrodružství, jimiž prošel hrdina Odysseus na své pouti z trojské války domů. Ponoříte se do vln Středozemního moře, budete veslovat jako dávní hrdinové, přelstíte Kyklopa v jeho jeskyni, navštívíte vládce všech větrů Aeola i tajemné zrádné Sirény, uvidíte přízraky všech námořníků – obludy Skyllu a Charybdu a zdárně projdete dokonce i podsvětím! Zábavná a hravá výstava pro všechny děti i dospělé vám umožní prožít příběh opravdového hrdiny.

Výstavou procházíte samostatně a prožíváte všechny příběhy, jak dlouho budete chtít. Pro školy, školky a dětské kolektivy možnost komentovaných prohlídek na objednání. Unikátní výstava, která baví úplně všechny! Navíc je zámek vyzdoben nejlepšími dětskými ilustracemi z výtvarné soutěže Moře plné dobrodružství.

Staňte se hrdinou, staňte se bájným Odysseem na Chvalském zámku! Výstava probíhá od 17. 1. do 5. 4. 2015, denně od 9 do 17 hod. Slavnostní zahájení s vyhlášením vítězů výtvarné soutěže Moře plné dobrodružství a celoroční soutěže O kouzelný plamínek víly Ohnivky proběhne v sobotu 17. 1. od 14 hod.

Bohatý doprovodný program k výstavě:

  • 24. 1. od 10 do 17 hod. Dobrodružná sobota na zámku s pirátem aneb Staň se hrdinou, komentované prohlídky výstavy i zámku probíhají každou celou hodinu, plnění úkolů, objednávky tel. 281 860 130
  • 25. 1. od 10 do 17 hod. Dobrodružná neděle na zámku s pirátkou Evelínou aneb Staň se hrdinou – komentované prohlídky výstavy i zámku probíhají každou celou hodinu, plnění úkolů, objednávky tel. 281 860 130
  • 30. 1. od 17 hod. do 31. 1. do 9 hod.: Přespání pro děti na zámku s vílou Ohnivkou, Meluzínkou a skřítkem, viz informace zde http://www.chvalskyzamek.cz/udalost/prespani-na-zamku-pro-deti-s-vilou-ohnivkou-meluzinkou-a-skritkem/
  • 7. 2. od 19 do 22 hod.: Strašidelná noc pirátů a svítících přízraků na zámku – noční prohlídka výstavy Odysseova dobrodružství, neuvěřitelná setkání s piráty a svítícími, fosforeskujícími přízraky – přijďte kdykoli mezi 19. a 22. hod.