ANI ZA MILION

Úterý 3. března v 19.30. Brilantní detektivní komedie, ve které na vás čeká pořádná porce překvapení a především humoru.

Úterý 3. března v 19.30. Brilantní detektivní komedie, ve které na vás čeká pořádná porce překvapení a především humoru.

Úterý 3. března v 19.30
Michaela Doleželová a Roman Vencl
Nordproduction
Režie: Vlasta Hartlová

Brilantní detektivní komedie, ve které na vás čeká pořádná porce překvapení a především humoru. Prostředí přímořského majáku, brilantní dialogy, strhující tempo a originální zápletka jí dávají obrovský potenciál a jsou skvělou hereckou příležitostí pro oba protagonisty.
Jacqueline má za manžela anglického velvyslance, přesto je to Francouzka tělem, duší i původem. Nenávidí venkov, samotu a obyčejnost. Lambert manželku nemá, utekla od něj. Zato má námořnickou duši a svůj maják, o který se stará čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu. Miluje venkov, samotu a obyčejnost. Jeden druhého neznají, a kdyby vše bylo jak má, nikdy by se ani nesetkali.
Co má společného zpustlý strážce majáku s madam z nejvyšší francouzské společnosti? Vůbec nic! Přesto spolu stráví den a noc na bohem zapomenutém místě, bojují o holý život a mají společné tajemství, které navždy spojí jejich existence.

Hrají: Michaela Kuklová a Marcel Vašinka
Vstupné 240, 220, 200