Informační den Univerzity Karlovy

Informační den Univerzity Karlovy
Informační den Univerzity Karlovy

Rádi bychom Vás pozvali na Informační den Univerzity Karlovy, který se uskuteční v sobotu 21. listopadu 2015 v Praze 2 na Albertově v areálu UK.

Rádi bychom Vás pozvali na Informační den Univerzity Karlovy, který se uskuteční v sobotu 21. listopadu 2015 v Praze 2 na Albertově v areálu UK. Od 9:00 do 16:00 hodin se zde představí všechny naše fakulty.Cílem akce je podrobně seznámit studenty středních škol, ale i další uchazeče o studium na vysoké škole s možností studia právě na Univerzitě Karlově. Zájemci se dozvědí důležité informace o studijních programech, které nabízí naše fakulty pro rok 2016/2017. Seznámí se podrobně s průběhem přijímacího řízení, a to formou přednášek proděkanů pro studium, osobních konzultací s pracovníky studijních oddělení a nově i rozhovory se současnými studenty.

Zároveň zde bude probíhat doprovodný program s přednáškami o přípravných kurzech, studentských spolcích, možnostech studia v zahraničí, ubytování a stravování na Univerzitě Karlově a další. 

Uchazeči se zdravotním znevýhodněním mohou využít osobní konzultace k otázkám možností modifikace přijímacího řízení a úprav studijních podmínek dle jejich potřeb.

Program akce včetně doprovodného programu naleznete na www.informacniden.cuni.cz.

Aktuality k připravovanému Informačnímu dni můžete sledovat na Facebooku UK: https://www.facebook.com/UniverzitaKarlova a na Facebooku Informačního, poradenského a sociálního centra UK https://www.facebook.com/IPC.UK

Těšíme se na setkání.

informacni-den-plakat_1445865003