Formanské slavnosti

Formanské slavnosti
Formanské slavnosti

Srdečně zveme počernické i přespolní k sousedskému posezení a zábavě na  3. ročníku Formanských slavností které se konají v neděli 21. května. od 10:00 hod do 17:00 hod. Tentokrát vás přivítá venkovní areál Střediska křesťanské pomoci Křovinovo náměstí . Ukázky řemesel, možnost vyzkoušet si je nebo si zakoupit krásné výrobky šikovných počernických občanů a jejich přátel spojené s hudebním doprovodem místní ZUŠ a jejich hlavního hosta vámi oblíbené Dity Hořínkové a jejich synů bude jistě příjemný zážitek.  Pro děti je připravené opět prokousávání koláči velkými jako formanské kolo a řada jiných soutěží v dětském koutku. Pro ty kteří v dobrovolném vstupném minimálně 30 Kč přispějí do Veřejné sbírky na vybavení  Azylového domu je připravené občerstvení v podobě  buřtu, koláčku a pití.

Neváhejte a přijďte se s námi pobavit.

Doprava:

MHD z konečné metra linky B Černý Most autobusem č. 273 do zastávky Třebešovská, přejít ulici směrem k restauraci U vodárny a pokračovat ulicí Třebešovskou asi 100m na Křovinovo náměstí. 

Autem od Černého Mostu (ul. Chlumecká) projet po Náchodské Počernicemi, téměr na konci odbočit na semaforech vpravo směr Xaverov, Běchovice (do ul. Ve Žlíbku) a poté první odbočkou vlevo kolem restaurace U vodárny.

Autem z centra Prahy po Jižní spojce až na Východní spojku kolem nákupního centra CČM směrem na Mladou Boleslav (ul. Novopacká). Budete vpravo míjet benzínovou pumpu, dáte se pod nadjezdem vpravo a poté vlevo ul. Ve žlíbku až k Náchodské, tu přejedete rovně směrem na Běchovice a dáte se první odbočkou vlevo na Křovinovo nám.

Vlakem z centra Prahy z Masarykova nádraží do stanice Nádraží Horní Počernice (cca 20 min., jede min. každou hodinu) a potom 2 stanice autobusem 273 (Třebešovská) nebo 221 (Na Kovárně). Lze to dojít i pěšky (cca 15 min.).

sbírka_web