Interaktivní výstava Hlavolamy v uličkách starého města: do 3. 9.

Interaktivní výstava Hlavolamy v uličkách starého města: do 3. 9.
Interaktivní výstava Hlavolamy v uličkách starého města: do 3. 9.

Zábavná, hravá a interaktivní výstava Hlavolamy v uličkách starého města probíhá po celé léto od 27. května až do 3. září 2017, denně od 9 do 17 hod. v obou velkých výstavních prostorách Chvalského zámku. Zveme děti i dospělé do uliček starého městečka, kde skládáte a luštíte hlavolamy, hádanky, rébusy, logické úlohy, hry a je zde i kuličkové bludiště, velký ježek v kleci a molitanová herna! Jistě vás bude zajímat i největší a nejtěžší hlavolam v České republice (a možná i Evropě) pojmenovaný Big Pelikan.  

Návštěvníci si hravou formou procvičí bystrost, logické myšlení, paměť, kombinační schopnosti, týmovou spolupráci i trpělivost. Zdravá soutěživost, hravost a zvídavost jsou také stmelujícími prvky pro příjemné rodinné odpoledne. V molitanové herně si děti mohou hrát a uvolnit se. A na závěr se všichni zvěčníte v našem fotokoutku :-). Otevřeno denně, zavřeno máme pouze od 5. do 8. 7. 2017 (provozní údržba).

Nenechte si ujít také lákavé doprovodné akce:

23. 7. od 10 do 17 hod. Pohádková neděle se Šípkovou Růženkou a hlavolamy

6. 8. od 10 do 17 hod. Pohádková neděle s Popelkou a hlavolamy

26. 8. od 18 do 22 hod. Hradozámecká noc na Chvalském zámku – divadlo Strašidlo cantervillské na nádvoří a komentované prohlídky s komorníkem. POZOR, výhodné kombinované vstupné na divadlo a prohlídky zámku (komentované s komorníkem či obyčejné noční), volejte recepci tel. 281 860 130.

Informace a rezervace času komentovaných prohídek (pohádkové neděle a Hradozámecká noc) na tel. 281 860 130.