2. víkend festivalu

2. víkend festivalu
2. víkend festivalu

Druhý víkend festivalu Divadlo v přírodě je věnovaný hostům.

V pátek 25. května přijede divadelní soubor Dram/a tak/ z Kouřimi, aby připravil večer plný napětí při pátrání po původu záhadných úmrtí v detektivním příběhu Na koho to slovo padne.

V sobotu 26. května bude poprvé v historii festivalu hostovat profesionální divadelní soubor.  Groteskní komedie Starý holky, kterou má v repertoáru Žižkovské divadlo, jako by byla psaná přímo pro počernické divadlo v přírodě. Dvě letité kamarádky Drahu a Mili se vydávají na dobrodružný výlet do přírody, který si roky slibují. A co na své výpravě do hvozdů vlastně hledají a co nakonec najdou? No to už se budete muset přijít podívat. V režii Martina Vokouna hrají Natálie Drabiščáková, Veronika Rašťáková, Kateřina Fixová a Michal Kuboušek.

V neděli od 17:00 je divadlo vyhrazené dětskému divákovi. Pražský divadelní soubor Nedvíďata zahraje pohádkový muzikál Broukosvět aneb Jak školník zmizí do říše hmyzí.

Vstupenky jsou v prodeji přímo u vstupu do Přírodního divadla Dády Stoklasy, které najdete na zahradě ZŠ Spojenců. Večerní představení začínají ve 21:00.