ALL STARS CUP 2019 UŽ TENTO TÝDEN V HORNÍCH POČERNICÍCH

ALL STARS CUP 2019 UŽ TENTO TÝDEN V HORNÍCH POČERNICÍCH
ALL STARS CUP 2019 UŽ TENTO TÝDEN V HORNÍCH POČERNICÍCH

Už 11. ročník turnaje mladých fotbalových talentů All Stars Cup se koná ve dnech 14. – 16.6. 2019 v naší městské části.

Vážíme si toho, že pořadatelé mezinárodního turnaje, který zázemí nabízí hráčům ve věku do 16 let, zvolili pro prestižní akci naše hřiště na Xaverově. Odehraje se tu většina zápasů, pouze finálové boje proběhnou v proslulém Dolíčku Bohemians.

A jaké týmy budete mít možnost uvidět? Řekneme vám rovnou, že hvězdné!

Jsou to evropské velkokluby v čele s Paris Saint-Germain, Atlétikem Madrid či FC Porto. Zámořské stálice CD Guadalajara a Avispa Fukuoka. Tureckou a slovenskou mládežnickou chloubu v podání Altinordu Izmir a FC Nitra. Navíc také čínského nováčka Beijing FC, za nímž stojí společnost Sinobo Group, majoritní akcionář v SK Slavia Praha.

Tuzemské kluby zastupuje kompletní pražský ligový čtyřlístek, po několikaleté přestávce Dynamo České Budějovice, Vysočina Jihlava, k tomu moravští sousedé a rivalové Fastav Zlín a 1. FC Slovácko, jejichž města jsou od sebe vzdálena necelých 30 kilometrů.

Mnozí ze současných mladých fotbalových talentů postupně zamíří do nejprestižnějších světových klubů. Užijte si možnost vychutnat si na vlastní oči jejich fotbalový talent od pátku 14.6, do neděle 16.6. 2019. Začíná se v pátek v 9 hodin, slavnostní zahájení All Stars Cup 2019 proběhne ve 13.00 hodin.

plakát