NOVÝ WEBOVÝ REJSTŘÍK PODNIKATELŮ HP

NOVÝ WEBOVÝ REJSTŘÍK PODNIKATELŮ HP
NOVÝ WEBOVÝ REJSTŘÍK PODNIKATELŮ HP

Vážení podnikatelé,

 

dnešním dnem spouštíme modernizovaný webový rejstřík pro podnikatele Prahy 20. Cílem projektu Podnikatelé Prahy 20, je bezúplatné zobrazení prezentace podnikatelů podnikajících v Horních Počernicích přehledně na jednom místě s mapovým vyznačením. Chceme zdůraznit, že celý projekt vznikal v rámci našich pracovníků IT odboru bez externích finančních nákladů.

 

Jak to celé funguje?

Jste-li podnikatelem podnikajícím na území Horních Počernic, je možné se registrovat a následně přidat záznam o Vaší provozovně nebo činnosti.

 

Po úspěšné registraci a vytvoření uživatelského účtu, budete mít možnost vložit záznam, který pokud nebude obsahovat zásadní chyby nebo nevhodná sdělení, bude násedně schválen administrátorem portálu Praha20.info

 

Dále bychom Vám rádi připomněli možnost bezplatného uveřejnění Vaší firmy či živnosti v galerii podnikatelů na Facebookové stránce mětské části Horní Počernice, kam se můžete stále připojit a sousedé Vás mohou podpořit návštěvou provozovny nebo i pouhým sdílením nabídky.

 

V případě zájmu o uveřejnění v galerii podnikatelů na Facebooku prosíme o zaslání 1 fotografie (provozovny, sortimentu, majitele) a informační text o provozovně a nabídce na email informatika@pocernice.cz.

 

 

Přejeme Vám hodně úspěchů a pevné zdraví.

 

 

Vaše radnice