Funkčnost tohoto diskuzního fóra

homepage Fóra MČ Praha 20 Funkčnost tohoto diskuzního fóra

Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna proběhla před 4 roky, 1 měsícem.

 • Autor
  Příspěvky
 • #17200

  Anonymní uživatel

  Dobrý den,
  nové webové stránky http://www.pocernice.cz jsou v provozu zhruba 4 měsíce a toto diskuzní fórum obsahuje 3 příspěvky (z toho 2 jsou moje z dnešního dne). V archivu dotazů z předchozí verze www stránek jsem za 4Q 2015 napočítal asi 15 dotazů. To také není žádný frmol, ale vypovídá to o určitém návyku uživatelů podobný nástroj využívat.
  Položili jste si otázku, proč není nové diskuzní fórum uživateli používáno? Dle mého názoru velmi chybí vysvětlení jak toto fórum funguje. Dále je nutné, aby na vložené dotazy někdo reagoval – viz příspěvek uživatele lojzik ze 16.02.2016, který je stále bez reakce (kromě té mojí). Zkrátka a dobře – toto nebylo uchopeno za správný konec a bohužel mám pocit, že to provozovateli nevadí.

 • #17320

  admin
  Správce

  Dobrý den,
  ano je tomu tak webové stránky jsou v provozu již zhruba 4 měsíce a aktivita na diskuzním fóru návštěvníků/občanů, je velice malá. Děkujeme za podnět ohledně nedostatečné informovanosti občanů, začneme se tomuto problému věnovat a zpracujeme informace ohledně dostupnosti a funkčnosti fóra například do aktualit na webu MČ případně do Hornopočernického zpravodaje. Na stránky budou taktéž přidána Pravidla diskuzního fóra.

  S pozdravem,
  Městská část Praha 20

 • #17330

  Anonymní uživatel

  Dobrý den,
  díky za odpověď a příslib aktivity v této oblasti. Přidám ještě jeden podnět, který se týká e-mailu potvrzujícího registraci uživatele na http://www.pocernice.cz. Tento e-mail je v anglickém jazyce (s pozdravem „Howdy“) – domnívám se, že uživatele, kteří neovládají angličtinu může tento email odradit.

  Přeji pěkný den

  Michal Branský

 • #17337

  admin
  Správce

  Dobrý den,

  s potěšením bychom vám chtěli sdělit, že profil pro registrované uživatele by měl být již přístupný. Přesněji je možné ho po přihlášení otevřít z černé lišty v horní části www stránek. Možnost upravit si vlastní heslo bude přidána v nejbližších dnech. Potvrzující email je od dnešního dne již v českém jazyce pro nově registrované.

  Děkujeme, s pozdravem
  Městská část Praha 20

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.