Vraky aut v Počernicích

homepage Fóra MČ Praha 20 Vraky aut v Počernicích

Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna proběhla před 10 měsíci, 3 týdny.

 • Autor
  Příspěvky
 • #54490

  miki
  Účastník

  Dobrý den všem, nechápu, proč je po celých Počernicích tolik vraků aut. Jen na ulici Náchodská je odstavených plno vraků, které tam stojí na jednom místě i několik let. např. u zdi hřbitova stojí auto nejméně 4 roky, i když má SPZ, je evidentní, že se jedná o vrak. Kousek dál na druhé straně je již odstavené auto bez značek a nikoho ho to nezajímá. Policie kolem projíždí denně několikrát a nic. Bude to již někdo opravdu řešit?

 • #55251

  admin
  Správce

  Dobrý den,

  řízení o odstranění či odstavení vraku z komunikace zahajuje příslušný správní úřad na základě posouzení a návrhu vlastníka komunikace, kdy v případě komunikací, které jsou v majetku hl. m. Prahy, tyto návrhy podává Správa služeb hl. m. Prahy. Ve Vámi zmiňovaném případě se jedná o možné vraky na komunikaci ul. Náchodská, kde je k výše uvedené věci příslušným správním úřadem Magistrát hl. m. Prahy. Pokud tedy Správa služeb hl. m. Prahy vyhodnotila Vámi uvedené vozidla jako vraky, pak tento návrh byl zaslán Magistrátu hl. m. Prahy k jeho dalšímu řešení. Úřad městské části Praha 20 v této věci není věcně příslušným správním orgánem.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.