Čarodějnice na Chvalské tvrzi 2022


Chvalský zámek a MČ Praha 20 pořádají již 31. ročník hornopočernických Čarodějnic, letos v sobotu 30. dubna od 14 do 22 hodin.

V odpolední nabídce od 14 hodin uvidíte dětská hudební, taneční i sportovní vystoupení. Zdarma bude otevřen salón pro děti s malováním na obličej, hair-stylingem a líčením pro maminky. Nebudou chybět středověké hry spolku Molechet, kouzlení s kouzelníkem i pouťové atrakce. Na děti čeká prvotřídní koncert kapely Bombarďák plný legrace, tancování i interakce s publikem. Zazpívá muzikálová zpěvačka Klára Jelínková i písničkářka Majda Moudrá.

Večerní program otevře jedna z nejvěrnějších kopií populárního švédského dua kapela ROCKSET Tribute band hrající jak v českých, tak i zahraničních vodách a jako hvězda večera vystoupí legendární hudební skupina v čele s Radkem Pastrňákem s hity, které nenechají v klidu žádného fanouška. Vážení a milí, těšte se na BUTY!

Moderátorem hlavního programu bude oblíbený Ondřej Cikán  z Fajn Rádia. Po celé odpoledne až do večera se můžete občerstvit u stánků. Nebude chybět malý i velký oheň, opékání buřtů a závěrečný ohňostroj. Vstupné 70 Kč. Děti do 120 cm zdarma. Vstup se psy zakázán. Hlavním partnerem akce je WWW.NORDPARK.CZ.

Loading Map....