Chvála pečení aneb jak se peče nejen v Horních Počernicích – letos online


Tradiční adventní soutěž, která zvala k účasti amatérské pekaře a cukráře vánočního cukroví z Horních Počernic, se i letos posouvá do online prostoru a zároveň i za hranice našich Horních Počernic. V rámci letošního ročníku soutěže sice nebude dán prostor chuťovým buňkám jako v dřívějších letech, ale bude nás o to více zajímat atmosféra vánočního aranžmá vámi upečeného cukroví.

Pošlete nám do 21. 12. 2021 do 12 hodin jednu fotografii vámi upečeného cukroví vánočně naservírovaného na jeden velký mělký talíř s cedulkou CHVÁLA PEČENÍ. Ideálně může být v rukou autora či autorů, kteří cukroví napekli, abychom mohli posoudit, jak se letos peklo právě u vás doma. Zajímat nás bude podoba vašeho vánočního cukroví, jeho naservírování a také celková atmosféra fotografie.

Fotografii zašlete na e-mail: klara.tokolyova@chvalskyzamek.cz. V předvečer Štědrého dne vám na webových a FB stránkách Chvalského zámku odhalíme tři vítěze, kteří získají poukázky do obchodu s kuchyňskými potřebami značky Tescoma. Ať se letošní vánoční cukroví podaří a chutná vašim blízkým!

Loading Map....