HUDEBNÍ TÁBOR


Děti během týdne zkouší různé divadelní nebo hudební techniky a postupy. V pátek v podvečer vystoupí veřejně na jevišti a vyzkouší si, co se během týdne naučily. Celý týden se na představení (vystoupení) připravují, není tedy možné děti přihlásit jen na jednotlivé dny. Každý den začínáme v 8.30 v KS Domeček (Votuzská 11, Horní Počernice) a končíme v 16.30. Výjimkou je pátek, kdy se končí veřejným vystoupením až po šesté hodině večer. Po celý den je zajištěný pitný režim a v poledne teplé jídlo v Divadelní kavárně. Děti můžete přihlásit už teď na e-mail: divadlo@divadlopocernice.cz.
 

HUDEBNÍ TÁBOR

Příměstský tábor určený pro děti, které rády zpívají nebo hrají na nějaký hudební nástroj a chtěly by se naučit něco nového a rozvíjet své nadání. Nacvičíme společně pár lidových i umělých písní. Vysvětlíme si, jak pracovat s hlasem, jak fungují hlasivky a jak se o ně správně starat. Řekneme si něco o hudebních žánrech. Seznámíme se se základy hudební nauky. Naučíme se základní rytmické hodnoty a tleskání do rytmu. Budeme trénovat vystupování na pódiu. Zahrajeme si hry s hudební tématikou. A hlavně si užijeme spoustu zábavy! Na závěr tábora vystoupíme na jevišti Divadla Horní Počernice.

Termín: 19. – 23. 7. 2021 Lektorka: BA Magdaléna Moudrá, DiS Určeno pro děti: 8 – 14 let Cena: 2.500 Kč

Magdaléna Moudrá Absolventka Populárního zpěvu na Pražské konzervatoři a Popular music na londýnské univerzitě. Má za sebou řadu pěveckých soutěží a vystoupení, sólových i s kapelami. Skládá si své vlastní písničky a často se doprovází na kytaru nebo klavír. 

nahrávám mapu....