Obzvláště dlouhé DETEKTIVNÍ TÝDNY na zámku


Těšíme se, že pro vás opět otevřeme. Rádi bychom Vám hned na začátek nabídli i oblíbenou akci Detektivní týden, o kterou jste přišli v měsících březnu i dubnu. Rozprostřeme ji do celých 3 týdnů v kuse. Pátrat budete moci kdykoli od pátku 15. května až do neděle 7. června a užít si tak výstavu večerníčků Zdeňka Smetany netradičně. Chceme vám tak nabídnout více termínů pro vaši návštěvu, bezpečnější prostředí a komornější atmosféru.

Připomínáme základní informace: přijďte k nám kdykoli v čase mezi 9. až 17. hodinou a společně se svým rodinným pátracím týmem rozluštěte záhadu na pozadí zámeckého příběhu ze začátku 15. století, který jsme vám poprvé představili v měsíci únoru. V recepci obdržíte zapečetěnou obálku s indiciemi.

Nezapomeňte si potřebné detektivní vybavení: detektivní roušku, a máte-li, i detektivní rukavice, abyste byli nenápadní a nebyli při pátrání lehce odhaleni.

Vstupné: dítě 100 Kč, dospělý 70 Kč, senior 40 Kč, rodinné vstupné 300 Kč (2 dospělí + max 3 děti). Nový detektivní příběh vám přineseme společně s novou výstavou Pojďte děti.

nahrávám mapu....