BÁBOVKOVÝ DEN

BÁBOVKOVÝ DEN
BÁBOVKOVÝ DEN

Každé dítě si zaslouží milující a bezpečný domov, kde může růst a rozvíjet se. Bohužel, ne všechny děti mají toto štěstí. Pěstouni hrají v našich komunitách zásadní roli tím, že poskytují stabilní a pečující prostředí dětem, které to nejvíce potřebují. Abychom vyjádřili naši vděčnost a podpořili jejich nesmírně důležitou práci, připojujeme se k  Bábovkovému dni.

„Bábovkový den“ je nejen oslavou pečlivosti a lásky, kterou pěstouni vkládají do své péče, ale také skvělou příležitostí pro širší veřejnost zapojit se a podpořit tyto hrdiny každodenního života. Připojte se k nám v této sladké tradici, kde společně pečeme, sdílíme příběhy a vytváříme komunitu podpory kolem našich pěstounských rodin.

S velkou radostí oznamujeme, že se do „Bábovkového dne“ zapojila i Městská část Praha 20 Horní Počernice. Při nedávném vzdělávacím semináři pro pěstounské rodiče se v počernickém Komunitním centru zapojily děti, které svou vlastnoručně upečenou mrkvovou bábovkou pohostily pečující rodiče. Bábovka se dětem moc povedla a  nezbyl z ní ani drobeček. Krátký spot, kterým se MČ Praha 20 připojí k Bábovkovému dni  31.5.2024  na sociálních sítích je toho důkazem.

Poděkovat našim pěstounům můžete i vy a to následovně:

  1. krok Upeč, namaluj, uplácej z písku bábovku
  2. krok Vyfoť, natoč
  3. krok Sdílej na sociálních sítích s #diknahradnimrodinam #babovkovyden
dopis_dik_nahradnim_rodinam_kveten_2024_návod_final