Rejstřík podnikatelů REGISTRACE

Vážení podnikatelé,

uvědomujeme si, jaký mají současná omezení, na která jste se nemohli předem připravit, zásadní dopad na vaše podnikání v Horních Počernicích.
Proto hledáme možnosti, jak vás může naše městská část podpořit.

Připravujeme pro vás Katalog podnikatelů podnikajících na území naší městské části. Tento katalog bude v elektronické verzi uložen na webových stránkách https://www.pocernice.cz/podnikatel/rejstrik-podnikatelu/ a bude pravidelně aktualizován. Zároveň s tím pracujeme i na tištěné verzi katalogu. Distribuce všem našim občanům bude probíhat pravděpodobně během května.

Žádáme vás tímto o součinnost a vyplnění formuláře do 31.5.2020, který naleznete NÍŽE. Tento formulář je fyzicky k vyzvednutí také na podatelnách Úřadu městské části Praha 20, ul. Jívanská 647 a Jívanská 635.

Dále pro Vás vytváříme sekci podnikatelů na našem Facebooku Horních Počernic. Podnikatelé zde dostanou možnost prezentace. A občané naší městské části či vaši sousedé, tak budou mít možnost podpořit vás, lokálního podnikatele, třeba i pouhým sdílením vaší nabídky služeb nebo produktů.

Prosíme všechny podnikatele, kteří mají zájem být uveřejněni ve vznikající galerii podnikatelů na Facebooku Horních Počernic o zaslání 1 fotografie (např. provozovny, sortimentu či majitele) a informace o provozovně, nabídce nebo případně i příběh o tom, jaký má vliv na vaše podnikání současné mimořádné opatření proti šíření koronaviru.

Podklady prosím zasílejte na email informatika@pocernice.cz

Zařazení do katalogu a vaše prezentace v něm je pro vás zdarma. Nadále pracujeme na dalších opatřeních pro naše podnikatele.

Děkujeme všem za součinnost.

Vaše Radnice
#spolecnetovzladneme #zachranzivnostnika

FORMULÁŘ ZDE!! ↓↓

 
NEBO SE ZAREGISTRUJTE přímo na nové webové stránky www.podnikatele.praha20.info , kde si můžete vytvořit vlastní kartu vašeho podnikání i s bodem na mapě, aby vaši provozovnu všichni lépe našli :-).