VÁŽENÍ ČTENÁŘI A NÁVŠTĚVNÍCI KNIHOVNY

VÁŽENÍ ČTENÁŘI A NÁVŠTĚVNÍCI KNIHOVNY
VÁŽENÍ ČTENÁŘI A NÁVŠTĚVNÍCI KNIHOVNY

Od 15. 12. se knihy vrací v jednotlivých odděleních a ze čtenářského konta jsou odečítány ihned, i nadále ale  prochází karanténou – do volného výběru budou tedy zařazeny až po uplynutí doby karantény.

Do čtvrtka 17. 12. je  umožněn přístup do jednotlivých oddělení, můžete si tedy vybrat knihy ve volném výběru. Platí ale omezení počtu čtenářů – v oddělení může být najednou maximálně 6 osob včetně knihovnic. Maximální doba strávená v oddělení je omezena na 15 minut.

Od pátku 18.12. přechází Česká republika do 4.stupně PES a knihovny budou mít povolena pouze výdajová okénka – knihy se tedy od pátku budou opět vracet v komunitním centru knihovny (cca 10 metrů vlevo od vchodu do knihovny) a půjčovat se budou pouze předem rezervované knihy. Přístup do jednotlivých oddělení nebude umožněn…

Abychom Vám alespoň trochu zpříjemnili tento podivný čas, můžete si nyní prostřednictvím našeho katalogu stáhnout e-knihy z nabídky Městské knihovny v Praze. Návod jak na to naleznete v naší rubrice „Co se děje v knihovně“.

Děkujeme za pochopení a věříme, že společně situaci zvládneme