Výluka informačního systému správních evidencí a evidence motorových vozidel

V centrálním informačním systému jsou nyní dokončovány a testovány nové aplikace směřující k tomu, aby od 11.05.2009 byl zajištěn provoz nových aplikací v jedné centrální databázi evidence obyvatel, evidence cestovních dokladů a občanských průkazů a motorových vozidel. Centralizace správních evidencí a registrů silničních vozidel je podmínkou pro spuštění i některých nových funkcionalit Czech POINTů.

Výluka informačního systému správních evidencí a evidence motorových vozidel bude v době od 01.05 do 10.05.2009.

V této době bude možné pouze podávat informace a nahlížet do systémů, ale nebude možné zadávat jakékoli změny, podávat žádosti o doklady nebo vydávat vyhotovené doklady.

Zásadní změny v informačním systému po 1. květnu 2009

V centrálním informačním systému jsou nyní dokončovány a testovány nové aplikace směřující k tomu, aby od 11.05.2009 byl zajištěn provoz nových aplikací v jedné centrální databázi evidence obyvatel, evidence cestovních dokladů a  občanských průkazů  a motorových vozidel.  Centralizace správních evidencí a registrů silničních vozidel je podmínkou pro spuštění i některých nových funkcionalit Czech POINTů.

 
Výluka informačního systému správních evidencí a evidence motorových vozidel bude v době od 01.05 do 10.05.2009.

V této době bude možné pouze podávat informace a nahlížet do systémů, ale nebude možné zadávat jakékoli změny, podávat žádosti o doklady  nebo vydávat vyhotovené doklady.

Agendy, které nebudou omezeny:

  • evidence obyvatel – přihlašování k trvalému pobytu

Agendy, které budou omezeny:

  • cestovní doklady a občanské průkazy – přijímání žádostí i výdej

Nový systém bude v provozu od pondělí 11. 5.2009.

Věříme, že tento nutný krok zvládneme a budeme moci Vám, našim klientům, poskytovat ještě kvalitnější služby plně ve shodě s platnou legislativou.