Nocování na zámku s vílou Ohnivkou, Meluzínkou a skřítkem: 30. 1.

Tušíte, jaké je to přespat na zámku? Čekáte hezké pololetní vysvědčení a rádi byste děti odměnili za snažení ve školní lavici? Pošlete je přespat na zámek a zároveň mějte volnou noc sami pro sebe.

Tušíte, jaké je to přespat na zámku? Čekáte hezké pololetní vysvědčení a rádi byste děti odměnili za snažení ve školní lavici? Pošlete je přespat na zámek a zároveň mějte volnou noc sami pro sebe.

Tušíte, jaké je to přespat na zámku? Čekáte hezké pololetní vysvědčení a rádi byste děti odměnili za snažení ve školní lavici? Pošlete je přespat na zámek a zároveň mějte volnou noc sami pro sebe. Noc na Chvalském zámku s pohádkovými postavami vílou Ohnivkou, Meluzínkou a skřítkem, zámeckou hostinou a autorským čtením knihy Ducháčkovic rodina autorky Sandry Vebrové se koná v pátek 30. ledna 2015 – ano, o pololetních prázdninách.

Čeká vás zámecká večeře při svíčkách v Modrém salonku s obsluhou pohádkových postav, noční cesta za zámeckým pokladem, autorské čtení na dobrou noc před spaním z knihy Ducháčkovic rodina spisovatelky Sandry Vebrové a zámecká snídaně v Modrém salonku s obsluhou pohádkových postav.

Začátek akce: pátek 30. ledna 2015 v 17 hodin (pololetní prázdniny)
Konec akce: sobota 31. ledna 2015 mezi 9. až 10. hodinou
Cílová skupina: děti 6 až 11 let
Maximální počet: 25 dětí

Cena za dítě: 590 Kč /1 dítě, sourozenecká sleva: 990 Kč /2 děti

S sebou: malý polštářek, karimatku, spací pytel, pyžamo, ručník, hygienické potřeby, přezůvky, kartu zdravotní pojišťovny (stačí kopie), bezinfekčnost, zápisník a dobrou náladu. Kostým v zámeckém duchu vítán!

Rezervace a bližší informace:
u paní Růženy Beránkové, produkční  (ruzena.berankova@chvalskyzamek.cz, mob.: 601 388 902).
Přihlášku i bezinfekčnost si můžete stáhnout zde: přihláška a bezinfekčnost                                                     

Uzávěrka přihlášek: středa 28. 1. 2015

Platba: v hotovosti na recepci Chvalského zámku nejpozději do 28. 1. 2015 nebo v případě domluvy po přidělení variabilního symbolu i převodem na účet.

Těšíme se na vás při první zámecké noci pro děti.