OBVODNÍ SOUD PRO PRAHU 9 HLEDÁ NOVÉ PŘÍSEDÍCÍ

OBVODNÍ SOUD PRO PRAHU 9 HLEDÁ NOVÉ PŘÍSEDÍCÍ
OBVODNÍ SOUD PRO PRAHU 9 HLEDÁ NOVÉ PŘÍSEDÍCÍ

Chcete poznat atraktivní prostředí soudu, pomoci naší justici k rychlejšímu rozhodování, a ještě si něco přivydělat? Obvodní soud pro Prahu 9, který sídlí v Justičním areálu Na Míčánkách, právě hledá nové přísedící v senátech trestních a civilních (pracovní právo). Není k tomu nutná žádná speciální kvalifikace – stačí, když vám je více než 30 let, jste občanem ČR, nemáte záznam v trestním rejstříku, jste plně svéprávní a máte trvalý pobyt nebo pracujete v Horních Počernicích.

Jelikož jde o výkon veřejné funkce v obecném zájmu, zaměstnavatel je povinen poskytnout vám na příslušnou dobu pracovní volno, za které vám náleží náhrada mzdy, a navíc dostanete paušální odměnu za výkon funkce přísedícího. A časová náročnost? Obvykle stačí účastnit se jednání soudu 1–2x za měsíc, maximálně může jít o 20 dní ročně. Funkční období je 4 roky a lze ho opakovaně prodlužovat.

Pokud vás nabídka zaujala, kontaktujte odbor kanceláře Úřadu MČ Praha 20, a sice personalistku Janu Keilovou, e-mail: Jana_Keilova@pocernice.cz, tel. 271 071